3,191
edits
Line 145: | Line 145: | ||
| scope="row" style="text-align:left; background:;" | {{PRT}}, [[:en:Guimarães|Guimarães]] | | scope="row" style="text-align:left; background:;" | {{PRT}}, [[:en:Guimarães|Guimarães]] | ||
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="4" |Upcoming | | style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="4" |Upcoming | ||
|- | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | VIII | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | [[Worldvision Q3-2024|Q3-2024]] | |||
| scope="row" style="text-align:left; background:;" | TBD August/September 2024 | |||
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="5" |Upcoming | |||
|} | |} | ||
==Navigation== | ==Navigation== | ||
{{Navigation}} | {{Navigation}} |
edits