Kazakhstan: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 4: | Line 4: | ||
| Member station = [[:en:Khabar Agency|Khabar Agency]] | | Member station = [[:en:Khabar Agency|Khabar Agency]] | ||
| National selection event = None | | National selection event = None | ||
| Apps = 11 ( | | Apps = 11 (6 finals) | ||
| Host = <!-- Number of host --> | | Host = <!-- Number of host --> | ||
| First = [[Worldvision Q4-2022|Q4-2022]] | | First = [[Worldvision Q4-2022|Q4-2022]] | ||
| Line 122: | Line 122: | ||
| Ptashka (Плашка) | | Ptashka (Плашка) | ||
| Russian | | Russian | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" |14 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" |148 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" |7 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" |117 | |||
|- | |||
! scope="row" style="text-align:center; background:;" |[[Worldvision Q3-2025|Q3-2025]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="4" |Upcoming | | style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="4" |Upcoming | ||
|} | |} | ||