Jump to content

Japan: Difference between revisions

Vsichka (talk | contribs)
Vsichka (talk | contribs)
Line 33: Line 33:
|width=15px style="text-align:center;" bgcolor=#C96 | 3
|width=15px style="text-align:center;" bgcolor=#C96 | 3
| Third place
| Third place
|-
|width=15px bgcolor=#FE8080|
|Last place
|-
|-
| style="text-align:center;" bgcolor=#DDF | '''*'''
| style="text-align:center;" bgcolor=#DDF | '''*'''