Sweden: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 95: | Line 95: | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" |112 | | scope="row" style="text-align:center; background:;" |112 | ||
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="2" |Top 4 in [[Worldvision Q1-2024|Q1-2024]] | | style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="2" |Top 4 in [[Worldvision Q1-2024|Q1-2024]] | ||
|- | |||
! scope="row" style="text-align:center; background:;" |[[Worldvision Q3-2024|Q3-2024]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="4" |Upcoming | |||
|} | |} | ||