Sweden: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 107: | Line 107: | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:silver;" |2 | | scope="row" style="text-align:center; background:silver;" |2 | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:silver;" |205 | | scope="row" style="text-align:center; background:silver;" |205 | ||
|- | |||
! scope="row" style="text-align:center; background:;" |[[Worldvision Q4-2024|Q4-2024]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="4" |Upcoming | |||
|} | |} | ||