Jump to content

Japan: Difference between revisions

Vsichka (talk | contribs)
No edit summary
Line 22: Line 22:
|+Table key
|+Table key
|-
|-
|width=15px bgcolor=#c96|
|width=15px style="text-align:center;" bgcolor=silver | 2
|Third place
|Second place
|-
|-
|width=15px bgcolor=#ddddff|
|width=15px style="text-align:center;" bgcolor=#C96 | 3
|Upcoming
| Third place
|-
| style="text-align:center;" bgcolor=#DDF | '''*'''
| Upcoming event
|}
|}
{|class="wikitable sortable plainrowheaders"
{|class="wikitable sortable plainrowheaders"
|-
|-
Line 107: Line 111:
| Under The Armor
| Under The Armor
| English
| English
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="4" |Upcoming
| scope="row" style="text-align:center; background:;" |5
| scope="row" style="text-align:center; background:;" |201
| scope="row" style="text-align:center; background:silver;" |2
| scope="row" style="text-align:center; background:silver;" |219
|}
|}