Japan: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
|||
| Line 22: | Line 22: | ||
|+Table key | |+Table key | ||
|- | |- | ||
|width=15px bgcolor= | |width=15px style="text-align:center;" bgcolor=silver | 2 | ||
| | |Second place | ||
|- | |- | ||
|width=15px bgcolor=# | |width=15px style="text-align:center;" bgcolor=#C96 | 3 | ||
|Upcoming | | Third place | ||
|- | |||
| style="text-align:center;" bgcolor=#DDF | '''*''' | |||
| Upcoming event | |||
|} | |} | ||
{|class="wikitable sortable plainrowheaders" | {|class="wikitable sortable plainrowheaders" | ||
|- | |- | ||
| Line 107: | Line 111: | ||
| Under The Armor | | Under The Armor | ||
| English | | English | ||
| style="text-align:center; background: | | scope="row" style="text-align:center; background:;" |5 | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" |201 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:silver;" |2 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:silver;" |219 | |||
|} | |} | ||