List of languages in the Worldvision Song Contest: Difference between revisions
Line 58: | Line 58: | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" |Arabic | | rowspan="2" |Arabic | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |[[Worldvision Q1-2023|Q1-2023]] | ||
|{{KOR}} | |{{KOR}} | ||
|[[:en:Jungkook|Jung Kook]] | |[[:en:Jungkook|Jung Kook]] | ||
Line 78: | Line 78: | ||
|Ayau | |Ayau | ||
|Sybyrlaiyn | |Sybyrlaiyn | ||
|- | |||
| | |||
|Italian | |||
|{{SMR}} | |||
|[[:en:Annalisa|Annalisa]] | |||
|Bellissima | |||
|} | |} | ||
==Navigation== | ==Navigation== | ||
{{Navigation}} | {{Navigation}} |