Jump to content

Japan: Difference between revisions

Vsichka (talk | contribs)
No edit summary
Vsichka (talk | contribs)
Line 40: Line 40:
! scope="row" style="text-align:center; background:;" |[[Worldvision Q1-2023|Q1-2023]]
! scope="row" style="text-align:center; background:;" |[[Worldvision Q1-2023|Q1-2023]]
| style="text-align:center;" colspan="3" |TBA 4 Juanuary 2023
| style="text-align:center;" colspan="3" |TBA 4 Juanuary 2023
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="2" |Upcoming
|-
! scope="row" style="text-align:center; background:;" |[[Worldvision Q2-2023|Q2-2023]]
| style="text-align:center;" colspan="3" |TBA 2023
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="2" |Upcoming
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="2" |Upcoming
|}
|}