1,421
edits
Line 218: | Line 218: | ||
|- | |- | ||
| {{LBN}} || [[File:Blr-icon.png|24px]] Egor Tarashkevich || Observer | | {{LBN}} || [[File:Blr-icon.png|24px]] Egor Tarashkevich || Observer | ||
|- | |||
| {{NLD}} || [[File:Nld-icon.png|24px]] Joeri Groen || Observer | |||
|- | |- | ||
| {{SMR}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Denis Nikitin || Observer | | {{SMR}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Denis Nikitin || Observer | ||
|- | |||
| {{ESP}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] || Observer | |||
|- | |- | ||
| {{SWE}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Roma || Observer | | {{SWE}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Roma || Observer |