1,421
edits
Line 220: | Line 220: | ||
|- | |- | ||
| {{SMR}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Denis Nikitin || Observer | | {{SMR}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Denis Nikitin || Observer | ||
|- | |||
| {{SWE}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Roma || Observer | |||
|- | |||
| {{XXW}} || International || Observers | |||
|} | |} | ||