1,421
edits
No edit summary |
|||
Line 214: | Line 214: | ||
|- | |- | ||
| {{AUS}} || [[File:Aus-icon.png|24px]] Timothy Ahlgren || Observer | | {{AUS}} || [[File:Aus-icon.png|24px]] Timothy Ahlgren || Observer | ||
|- | |||
| {{CAN}} || || Observer | |||
|- | |- | ||
| {{CHN}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Denis Krasnoschcyokov || Observer | | {{CHN}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Denis Krasnoschcyokov || Observer | ||
|- | |||
| {{HRV}} || || Observer | |||
|- | |||
| {{DNK}} || || Observer | |||
|- | |- | ||
| {{GRC}} || [[File:Pol-icon.png|24px]] Artsiom Chalapa || Observer | | {{GRC}} || [[File:Pol-icon.png|24px]] Artsiom Chalapa || Observer | ||
Line 228: | Line 234: | ||
|- | |- | ||
| {{LBN}} || [[File:Blr-icon.png|24px]] Egor Tarashkevich || Observer | | {{LBN}} || [[File:Blr-icon.png|24px]] Egor Tarashkevich || Observer | ||
|- | |||
| {{MNE}} || || Observer | |||
|- | |- | ||
| {{NLD}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Anna Abramova || Observer | | {{NLD}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Anna Abramova || Observer | ||
|- | |||
| {{MKD}} || || Observer | |||
|- | |- | ||
| {{NOR}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Artyom Frolov || Observer | | {{NOR}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Artyom Frolov || Observer | ||
Line 236: | Line 246: | ||
|- | |- | ||
| {{SMR}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Denis Nikitin || Observer | | {{SMR}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Denis Nikitin || Observer | ||
|- | |||
| {{SRB}} || || Observer | |||
|- | |||
| {{KOR}} || || Observer | |||
|- | |- | ||
| {{ESP}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Diana Nizamova || Observer | | {{ESP}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Diana Nizamova || Observer | ||
|- | |- | ||
| {{SWE}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Roman Dombaem || Observer | | {{SWE}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Roman Dombaem || Observer | ||
|- | |||
| {{THA}} || || Observer | |||
|- | |- | ||
| {{GBR}} || [[File:Ukr-icon.png|24px]] Igor Slon || Observer | | {{GBR}} || [[File:Ukr-icon.png|24px]] Igor Slon || Observer | ||
|- | |||
| {{USA}} || || Observer | |||
|- | |- | ||
| {{XXW}} || [[File:Aus-icon.png|24px]] Jimmy Mardigras<br>[[File:Ind-icon.png|24px]] Kiran Sebastian<br>[[File:Fra-icon.png|24px]] Adrien Alonso-Dussel<br>[[File:Aut-icon.png|24px]] Lukas Mariehamn<br>[[File:Usa-icon.png|24px]] Mark Adam Jennings<br>[[File:Usa-icon.png|24px]] Susan Samol<br>[[File:Zaf-icon.png|24px]] Harry Langner<br>[[File:Nld-icon.png|24px]] Joeri Groen<br>[[File:Col-icon.png|24px]] Alexander Pabon<br>[[File:Aus-icon.png|24px]] Daniel Wells<br>[[File:Usa-icon.png|24px]] Lauren Killeen<br>[[File:Can-icon.png|24px]] Manasi Sharma || Observers | | {{XXW}} || [[File:Aus-icon.png|24px]] Jimmy Mardigras<br>[[File:Ind-icon.png|24px]] Kiran Sebastian<br>[[File:Fra-icon.png|24px]] Adrien Alonso-Dussel<br>[[File:Aut-icon.png|24px]] Lukas Mariehamn<br>[[File:Usa-icon.png|24px]] Mark Adam Jennings<br>[[File:Usa-icon.png|24px]] Susan Samol<br>[[File:Zaf-icon.png|24px]] Harry Langner<br>[[File:Nld-icon.png|24px]] Joeri Groen<br>[[File:Col-icon.png|24px]] Alexander Pabon<br>[[File:Aus-icon.png|24px]] Daniel Wells<br>[[File:Usa-icon.png|24px]] Lauren Killeen<br>[[File:Can-icon.png|24px]] Manasi Sharma || Observers |