1,313
edits
Line 182: | Line 182: | ||
! style="text-align: center;" | Place !! style="text-align: center;" | Country !! style="text-align: center; background: gold;" | I !! style="text-align: center; background: silver;" | II !! style="text-align: center; background: #c96;" | III !! style="text-align: center;" | IV !! style="text-align: center;" | V | ! style="text-align: center;" | Place !! style="text-align: center;" | Country !! style="text-align: center; background: gold;" | I !! style="text-align: center; background: silver;" | II !! style="text-align: center; background: #c96;" | III !! style="text-align: center;" | IV !! style="text-align: center;" | V | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; | | style="text-align: center;" | 1 || {{GBR}} || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 || || || | ||
|- | |- | ||
| {{KOR}} || style="text-align: center;" | 1 || || || | | style="text-align: center;" rowspan="1" | 2 || {{KOR}} || style="text-align: center;" | 1 || || ||style="text-align: center;" | 1 || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 3 || {{ | | style="text-align: center;" | 3 || {{PRT}} || style="text-align: center;" | 1 || || || || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 4 || {{AUS}} || || style="text-align: center;" | 1 || | | style="text-align: center;" | 4 || {{AUS}} || || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 || || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 5 || {{ | | style="text-align: center;" | 5 || {{SWE}} || || style="text-align: center;" | 1 || || style="text-align: center;" | 1 || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 6 || {{ | | style="text-align: center;" | 6 || {{JPN}} || || || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan=" | | style="text-align: center;" | 7 || {{KAZ}} || || || style="text-align: center;" | 1 || || | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan="3" | 8 || {{NLD}} || || || || || style="text-align: center;" | 1 | |||
|- | |- | ||
| {{ESP}} || || || || || style="text-align: center;" | 1 | | {{ESP}} || || || || || style="text-align: center;" | 1 | ||
|- | |- | ||
| {{DEU}} || || || || || style="text-align: center;" | 1 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" rowspan="2" | 11 || {{THA}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 6<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q1-2023|Q1-2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| {{LBN}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 6<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q2-2023|Q2-2023]])'' | |||
|- | |- | ||
| {{HUN}} || colspan=5 style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 13 || {{HUN}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 8<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q2-2023|Q2-2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 14 || {{CHN}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 10<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q1-2023|Q1-2023]])'' | ||
|} | |} | ||