1,313
edits
No edit summary |
|||
Line 239: | Line 239: | ||
| style="text-align: center;" | 11 || {{GRC}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 11<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|Q2-2023]])'' | | style="text-align: center;" | 11 || {{GRC}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 11<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|Q2-2023]])'' | ||
|} | |} | ||
== Special Melody Medals == | == Special Melody Medals == | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|+ | |+ Special Melody Medal Standings | ||
|- | |- | ||
! style="text-align: center;" | Place !! style="text-align: center;" | Country !! style="text-align: center; background: gold;" | I !! style="text-align: center; background: silver;" | II !! style="text-align: center; background: #c96;" | III !! style="text-align: center;" | IV !! style="text-align: center;" | V | ! style="text-align: center;" | Place !! style="text-align: center;" | Country !! style="text-align: center; background: gold;" | I !! style="text-align: center; background: silver;" | II !! style="text-align: center; background: #c96;" | III !! style="text-align: center;" | IV !! style="text-align: center;" | V | ||
Line 278: | Line 277: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 16 || {{THA}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 16<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|Q3-2023]])'' | | style="text-align: center;" | 16 || {{THA}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 16<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|Q3-2023]])'' | ||
|} | |||
== ESCODDS Medals == | |||
{| class="wikitable" | |||
|+ ESCODDS Medal Standings | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 1 || {{ITA}} || style="text-align: center;" | 1 || || || || | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 2 || {{HRV}} || || style="text-align: center;" | 1 || || || | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 3 || {{PRT}} || || || style="text-align: center;" | 1 || || | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 4 || {{VNM}} || || || || style="text-align: center;" | 1 || | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 5 || {{GRC}} || || || || || style="text-align: center;" | 1 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 6 || {{ESP}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 6<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 7 || {{SMR}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 7<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 8 || {{HUN}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 8<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 9 || {{GBR}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 9<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 10 || {{SRB}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 10<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 11 || {{DEU}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 11<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 12 || {{LBN}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 12<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 13 || {{DNK}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 13<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 14 || {{AUS}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 14<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 15 || {{THA}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 15<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 16 || {{NLD}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 16<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 17 || {{JPN}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 16<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 18 || {{KAZ}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 16<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|2023]])'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 19 || {{SWE}} || colspan=5 style="text-align: center;" | 16<sup>th</sup> place ''([[Worldvision Second Chance Q4-2022|2023]])'' | |||
|} | |} | ||
== Navigation == | == Navigation == | ||
{{Navigation}} | {{Navigation}} |