1,313
edits
Line 7: | Line 7: | ||
| style="text-align: center;" | 1 || {{GBR}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] [[File:1.png|22px]] | | style="text-align: center;" | 1 || {{GBR}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] [[File:1.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 2 || {{SMR}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] | | style="text-align: center;" rowspan="2" | 2 || {{SMR}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] | ||
|- | |||
| {{LBN}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 3 || {{SWE}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] [[File:3.png|22px]] | | style="text-align: center;" | 3 || {{SWE}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] [[File:3.png|22px]] | ||
Line 26: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| {{ISR}} || style="text-align: center;" | [[File:4.png|22px]][[File:5.png|22px]] | | {{ISR}} || style="text-align: center;" | [[File:4.png|22px]][[File:5.png|22px]] | ||
|} | |} | ||