1,313
edits
No edit summary |
|||
Line 17: | Line 17: | ||
| style="text-align: center;" | 5 || {{NLD}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] [[File:1.png|22px]] [[File:5.png|22px]] [[File:5.png|22px]] | | style="text-align: center;" | 5 || {{NLD}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] [[File:1.png|22px]] [[File:5.png|22px]] [[File:5.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 6 || {{ | | style="text-align: center;" | 6 || {{AUS}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] [[File:2.png|22px]] [[File:2.png|22px]] [[File:2.png|22px]] [[File:3.png|22px]] [[File:3.png|22px]] [[File:4.png|22px]] [[File:4.png|22px]] [[File:4.png|22px]] [[File:4.png|22px]] [[File:5.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 7 || {{ | | style="text-align: center;" | 7 || {{PRT}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] [[File:2.png|22px]] [[File:3.png|22px]] [[File:3.png|22px]] [[File:3.png|22px]] [[File:3.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 8 || {{ | | style="text-align: center;" | 8 || {{GRC}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] [[File:2.png|22px]] [[File:3.png|22px]] [[File:5.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 9 || {{ | | style="text-align: center;" | 9 || {{KOR}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] [[File:2.png|22px]] [[File:4.png|22px]] [[File:5.png|22px]] [[File:5.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 10 || {{CAN}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] [[File:5.png|22px]] | | style="text-align: center;" | 10 || {{CAN}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] [[File:4.png|22px]] [[File:5.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan="2" | | | style="text-align: center;" | 11 || {{SMR}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] [[File:4.png|22px]] | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan="2" | 12 || {{ITA}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] | |||
|- | |- | ||
| {{NOR}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] | | {{NOR}} || style="text-align: center;" | [[File:1.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 14 || {{JPN}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] [[File:2.png|22px]] [[File:3.png|22px]] [[File:3.png|22px]] [[File:3.png|22px]] [[File:4.png|22px]] [[File:4.png|22px]] [[File:5.png|22px]] [[File:5.png|22px]] [[File:5.png|22px]] [[File:5.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 15 || {{HRV}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] [[File:2.png|22px]] | | style="text-align: center;" | 15 || {{HRV}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] [[File:2.png|22px]] | ||
Line 41: | Line 41: | ||
| style="text-align: center;" | 17 || {{SWE}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] [[File:3.png|22px]] [[File:4.png|22px]] | | style="text-align: center;" | 17 || {{SWE}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] [[File:3.png|22px]] [[File:4.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan=" | | style="text-align: center;" rowspan="3" | 18 || {{FRA}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] | ||
|- | |||
| {{NZL}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] | |||
|- | |- | ||
| {{ | | {{CHE}} || style="text-align: center;" | [[File:2.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 21 || {{VNM}} || style="text-align: center;" | [[File:3.png|22px]] [[File:4.png|22px]] [[File:4.png|22px]] [[File:5.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 22 || {{KAZ}} || style="text-align: center;" | [[File:3.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 23 || {{ESP}} || style="text-align: center;" | [[File:4.png|22px]] [[File:4.png|22px]] [[File:5.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan="2" | | | style="text-align: center;" rowspan="2" | 24 || {{HUN}} || style="text-align: center;" | [[File:5.png|22px]] | ||
|- | |- | ||
| {{THA}} || style="text-align: center;" | [[File:5.png|22px]] | | {{THA}} || style="text-align: center;" | [[File:5.png|22px]] |