2,899
edits
(12 intermediate revisions by 3 users not shown) | |||
Line 56: | Line 56: | ||
|PhiangWaichai | |PhiangWaichai | ||
|- | |- | ||
| | |8 | ||
|Italian | |||
| rowspan="4" |[[Worldvision Q1-2023|Q1-2023]] | |||
|{{SMR}} | |||
|[[:en:Annalisa|Annalisa]] | |||
|Bellissima | |||
|- | |||
|9 | |||
|Arabic | |Arabic | ||
|{{KOR}} | |{{KOR}} | ||
|[[:en:Jungkook|Jung Kook]] | |[[:en:Jungkook|Jung Kook]] | ||
|Dreamers | |Dreamers | ||
|- | |||
|10 | |||
|Kazakh | |||
|{{KAZ}} | |||
|Ayau | |||
|Sybyrlaiyn | |||
|- | |||
|11 | |||
|Kurdish | |||
|{{NLD}} | |||
|[[:en:Naaz (singer)|Naaz]] | |||
|Azadî | |||
|- | |||
|12 | |||
| Hungarian | |||
| rowspan="5" |[[Worldvision Q2-2023|Q2-2023]] | |||
| {{HUN}} | |||
| Valmar | |||
| Szinvak | |||
|- | |||
|13 | |||
| Uzbek | |||
| {{UZB}} | |||
| Munisa Rizayeva | |||
| Yetmadimi | |||
|- | |||
|14 | |||
| Hebrew | |||
| {{ISR}} | |||
| [[:en:Static & Ben El Tavori| Static]] & Agam | |||
| Tarantula | |||
|- | |||
|15 | |||
| French | |||
| {{LBN}} | |||
| Rori | |||
| Docteur | |||
|- | |||
|16 | |||
| Polish | |||
| {{POL}} | |||
| Daria Zawiatow, [[:en:Dawid Podsiadto|Dawid Podsiadto]] & Vito Bombino | |||
| I Ciebie Tez, Bardzo | |||
|- | |||
|17 | |||
| Chinese | |||
| rowspan="3" |[[Worldvision Q3-2023|Q3-2023]] | |||
| {{CHN}} | |||
| [[:en:Lexie Liu|Lexie Liu]] | |||
| Magician | |||
|- | |||
|18 | |||
| Dutch | |||
| {{NLD}} | |||
| Flemming | |||
| Verleden Tijd | |||
|- | |||
|19 | |||
| German | |||
| {{KOR}} | |||
| Simona | |||
| Liebe | |||
|- | |||
|20 | |||
| Maltese | |||
| rowspan="1" |[[Worldvision Q4-2023|Q4-2023]] | |||
| {{MLT}} | |||
| [[:en:Aidan Cassar|Aidan]] | |||
| Pupa | |||
|} | |} | ||
==Navigation== | ==Navigation== | ||
{{Navigation}} | {{Navigation}} |
edits