2,899
edits
(6 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 80: | Line 80: | ||
|[[:en:Naaz (singer)|Naaz]] | |[[:en:Naaz (singer)|Naaz]] | ||
|Azadî | |Azadî | ||
|- | |||
|12 | |||
| Hungarian | |||
| rowspan="5" |[[Worldvision Q2-2023|Q2-2023]] | |||
| {{HUN}} | |||
| Valmar | |||
| Szinvak | |||
|- | |||
|13 | |||
| Uzbek | |||
| {{UZB}} | |||
| Munisa Rizayeva | |||
| Yetmadimi | |||
|- | |||
|14 | |||
| Hebrew | |||
| {{ISR}} | |||
| [[:en:Static & Ben El Tavori| Static]] & Agam | |||
| Tarantula | |||
|- | |||
|15 | |||
| French | |||
| {{LBN}} | |||
| Rori | |||
| Docteur | |||
|- | |||
|16 | |||
| Polish | |||
| {{POL}} | |||
| Daria Zawiatow, [[:en:Dawid Podsiadto|Dawid Podsiadto]] & Vito Bombino | |||
| I Ciebie Tez, Bardzo | |||
|- | |||
|17 | |||
| Chinese | |||
| rowspan="3" |[[Worldvision Q3-2023|Q3-2023]] | |||
| {{CHN}} | |||
| [[:en:Lexie Liu|Lexie Liu]] | |||
| Magician | |||
|- | |||
|18 | |||
| Dutch | |||
| {{NLD}} | |||
| Flemming | |||
| Verleden Tijd | |||
|- | |||
|19 | |||
| German | |||
| {{KOR}} | |||
| Simona | |||
| Liebe | |||
|- | |||
|20 | |||
| Maltese | |||
| rowspan="1" |[[Worldvision Q4-2023|Q4-2023]] | |||
| {{MLT}} | |||
| [[:en:Aidan Cassar|Aidan]] | |||
| Pupa | |||
|} | |} | ||
==Navigation== | ==Navigation== | ||
{{Navigation}} | {{Navigation}} |
edits