2,899
edits
(5 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 107: | Line 107: | ||
|- | |- | ||
|16 | |16 | ||
| Polish | |||
| {{POL}} | | {{POL}} | ||
| Daria Zawiatow, [[:en:Dawid Podsiadto|Dawid Podsiadto]] & Vito Bombino | |||
| Daria Zawiatow,[[:en:Dawid Podsiadto|Dawid Podsiadto]] & Vito Bombino | | I Ciebie Tez, Bardzo | ||
| I Ciebie Tez,Bardzo | |- | ||
|17 | |||
| Chinese | |||
| rowspan="3" |[[Worldvision Q3-2023|Q3-2023]] | |||
| {{CHN}} | |||
| [[:en:Lexie Liu|Lexie Liu]] | |||
| Magician | |||
|- | |||
|18 | |||
| Dutch | |||
| {{NLD}} | |||
| Flemming | |||
| Verleden Tijd | |||
|- | |||
|19 | |||
| German | |||
| {{KOR}} | |||
| Simona | |||
| Liebe | |||
|- | |||
|20 | |||
| Maltese | |||
| rowspan="1" |[[Worldvision Q4-2023|Q4-2023]] | |||
| {{MLT}} | |||
| [[:en:Aidan Cassar|Aidan]] | |||
| Pupa | |||
|} | |} | ||
==Navigation== | ==Navigation== | ||
{{Navigation}} | {{Navigation}} |
edits