2,899
edits
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 114: | Line 114: | ||
|17 | |17 | ||
| Chinese | | Chinese | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |[[Worldvision Q3-2023|Q3-2023]] | ||
| {{CHN}} | | {{CHN}} | ||
| [[:en:Lexie Liu|Lexie Liu]] | | [[:en:Lexie Liu|Lexie Liu]] | ||
Line 120: | Line 120: | ||
|- | |- | ||
|18 | |18 | ||
| Dutch | |||
| {{NLD}} | |||
| Flemming | |||
| Verleden Tijd | |||
|- | |||
|19 | |||
| German | | German | ||
| {{KOR}} | | {{KOR}} | ||
Line 125: | Line 131: | ||
| Liebe | | Liebe | ||
|- | |- | ||
| | |20 | ||
| Maltese | | Maltese | ||
| rowspan="1" |[[Worldvision Q4-2023|Q4-2023]] | | rowspan="1" |[[Worldvision Q4-2023|Q4-2023]] |
edits