2,899
edits
Line 58: | Line 58: | ||
| | | | ||
|Arabic | |Arabic | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |[[Worldvision Q1-2023|Q1-2023]] | ||
|{{KOR}} | |{{KOR}} | ||
|[[:en:Jungkook|Jung Kook]] | |[[:en:Jungkook|Jung Kook]] | ||
Line 68: | Line 68: | ||
|[[:en:Naaz (singer)|Naaz]] | |[[:en:Naaz (singer)|Naaz]] | ||
|Azadî | |Azadî | ||
|- | |||
| | |||
|Kazakh | |||
|{{KAZ}} | |||
|Ayau | |||
|Sybyrlaiyn | |||
|} | |} | ||
==Navigation== | ==Navigation== | ||
{{Navigation}} | {{Navigation}} |
edits