1,421
edits
Line 214: | Line 214: | ||
|- | |- | ||
| {{JPN}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Maxim Nikitenko || Observer | | {{JPN}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Maxim Nikitenko || Observer | ||
|- | |||
| {{ISR}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Zhenya Talantseva || Observer | |||
|- | |||
| {{LBN}} || [[File:Blr-icon.png|24px]] Egor Tarashkevich || Observer | |||
|- | |||
| {{SMR}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Denis Nikitin || Observer | |||
|} | |} | ||