ESC Knockout 2025: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
|||
| (4 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
| Line 16: | Line 16: | ||
|- | |- | ||
| {{HUN}} | | {{HUN}} | ||
| 7/11 | |||
|- | |||
| {{THA}} | |||
| 7/10 | | 7/10 | ||
|- | |- | ||
| {{LBN}} | | {{LBN}} | ||
| 6/11 | |||
|- | |||
| {{ISR}} | |||
| 6/10 | | 6/10 | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{VNM}} | ||
| 6/10 | |||
|- | |||
| {{PRT}} | |||
| 6/9 | | 6/9 | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{NOR}} | ||
| 5/10 | |||
|- | |||
| {{DEU}} | |||
| 5/9 | | 5/9 | ||
|- | |- | ||
| Line 30: | Line 42: | ||
| 5/9 | | 5/9 | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{JPN}} | ||
| | | 4/11 | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{NLD}} | ||
| | | 4/11 | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{AUS}} | ||
| 4/10 | | 4/10 | ||
|} | |} | ||
| | | | ||
| Line 57: | Line 57: | ||
! scope="col" |Goal | ! scope="col" |Goal | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{MKD}} | ||
| 3/ | | 4/8 | ||
|- | |||
| {{CUB}} | |||
| 3/11 | |||
|- | |- | ||
| {{DNK}} | | {{DNK}} | ||
| 3/ | | 3/10 | ||
|- | |- | ||
| {{SMR}} | | {{SMR}} | ||
| Line 67: | Line 70: | ||
|- | |- | ||
| {{CHE}} | | {{CHE}} | ||
| 2/ | | 2/10 | ||
|- | |- | ||
| {{ALB}} | | {{ALB}} | ||
| 2/ | | 2/7 | ||
|- | |- | ||
| {{ITA}} | | {{ITA}} | ||
| Line 184: | Line 184: | ||
! scope="col" | 37 | ! scope="col" | 37 | ||
|- | |- | ||
! rowspan=" | ! rowspan="26" {{vert header|va=middle|In progress}} | ||
! scope="row" style="background: #f2f2f2;" |[[File:Alb-icon.png|20px]] Albania | ! scope="row" style="background: #f2f2f2;" |[[File:Alb-icon.png|20px]] Albania | ||
| #1 | | #1 | ||
| Line 197: | Line 197: | ||
| 1 | | 1 | ||
| 3 | | 3 | ||
| | | 5 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 237: | Line 237: | ||
| | | | ||
| 1 | | 1 | ||
| | | 1 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 517: | Line 517: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 717: | Line 677: | ||
| 1 | | 1 | ||
| 1 | | 1 | ||
| | | 1 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 757: | Line 717: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | 1 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 1,117: | Line 1,077: | ||
| 1 | | 1 | ||
| 2 | | 2 | ||
| | | 1 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 1,264: | Line 1,224: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| 27 | |||
! scope="row" style="background: #f2f2f2;" |[[File:Est-icon.png|20px]] Estonia | |||
| #11 | |||
| | |||
| 1 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| 2 | |||
| 2 | |||
| 7 | |||
| style="text-align:center; background:navajowhite;" colspan="26" | Out | |||
|- | |- | ||
| 28 | | 28 | ||
| Line 1,357: | Line 1,333: | ||
| | | | ||
| 1 | | 1 | ||
| | | 5 | ||
| (9)* | | (9)* | ||
| style="text-align:center; background:navajowhite;" colspan="33" | Out | | style="text-align:center; background:navajowhite;" colspan="33" | Out | ||