Lebanon: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 57: | Line 57: | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" |83 | | scope="row" style="text-align:center; background:;" |83 | ||
|- | |- | ||
|- bgcolor="gold" | |||
! scope="row" style="text-align:center; background:;" |[[Worldvision Q4-2023|Q4-2023]] | ! scope="row" style="text-align:center; background:;" |[[Worldvision Q4-2023|Q4-2023]] | ||
| Sasha Lopez x [[:en:AMI (Romanian singer)|AMI]] | | Sasha Lopez x [[:en:AMI (Romanian singer)|AMI]] | ||
| Butterfly Dance | | Butterfly Dance | ||
| English | | English | ||
| style="text-align:center; background: | | scope="row" style="text-align:center; background:;" |1 | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" |232 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" |4 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" |77 | |||
|} | |} | ||