Countries: Difference between revisions
Appearance
| Line 733: | Line 733: | ||
|193 | |193 | ||
|Zimbabwe | |Zimbabwe | ||
|- | |||
| | |||
|} | |} | ||
|} | |} | ||
{{Navigation}} | {{Navigation}} | ||
Revision as of 14:08, 2 January 2023
Country Codes
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Line 733: | Line 733: | ||
|193 | |193 | ||
|Zimbabwe | |Zimbabwe | ||
|- | |||
| | |||
|} | |} | ||
|} | |} | ||
{{Navigation}} | {{Navigation}} | ||
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Worldvision Contests | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Worldvision Second Chance | |||||||||
| Special Melody Contest | |||||||||
| Conquiz Tournaments | |||||||||
| ESCOdds & JESCOdds | |||||||||
| ESC & JESC Knockout | |||||||||
| Ideal Eurovision | |||||||||
| IECO Countries |
| ||||||||