Worldvision Second Chance: Difference between revisions
Appearance
| Line 37: | Line 37: | ||
! width="75"| Edition !! width="120"| Points !! Voting system | ! width="75"| Edition !! width="120"| Points !! Voting system | ||
|- | |- | ||
| [[Worldvision Q4-2022|Q4-2022]] - | | [[Worldvision Q4-2022|Q4-2022]] - [[Worldvision Q1-2024|Q1-2024]] | ||
| 12, 10, 8, 6, 4, 2, 1 | |||
| Each participating country awarded one set of scores | |||
|- | |||
| [[Worldvision Q2-2024|Q2-2024]] | |||
| 7, 5, 3, 2, 1 | |||
| Each participating country awarded one set of scores | |||
|- | |||
| [[Worldvision Q3-2024|Q3-2024]] - | |||
| 12, 10, 8, 6, 4, 2, 1 | | 12, 10, 8, 6, 4, 2, 1 | ||
| Each participating country awarded one set of scores | | Each participating country awarded one set of scores | ||