Jump to content

Worldvision Q4-2024: Difference between revisions

Line 54: Line 54:
|
|
|}}
|}}
|-
| valign="top" | {{Unbulleted list
| valign="top" | {{Unbulleted list
|
|
Line 63: Line 62:
|
|
|}}
|}}
|-
| valign="top" | {{Unbulleted list
| valign="top" | {{Unbulleted list
|
|
Line 72: Line 70:
|
|
|}}
|}}
|-
| valign="top" | {{Unbulleted list
| valign="top" | {{Unbulleted list
|
|
Line 81: Line 78:
|
|
|}}
|}}
|-
| valign="top" | {{Unbulleted list
| valign="top" | {{Unbulleted list
|
|