Worldvision Q4-2024: Difference between revisions
Appearance
| Line 848: | Line 848: | ||
| Don't Contact Me | | Don't Contact Me | ||
| Habrew | | Habrew | ||
|- | |||
! colspan="5" | ТВА | |||
|- | |||
| | |||
| {{NLD}} | |||
| [[:en:Metejoor|Metejoor]] | |||
| Groot | |||
| Dutch | |||
|- | |||
| | |||
| {{USA}} | |||
| [[:en:Ray Dalton|Ray Dalton]] | |||
| Do It Again | |||
| English | |||
|- | |||
| | |||
| {{SRB}} | |||
| [[:en:The Knocks|The Knocks]] & [[:en:Sofi Tukker|Sofi Tukker]] | |||
| One On One | |||
| English, Portuguese | |||
|- | |||
| | |||
| {{PRT}} | |||
| [[:en:Meduza (producers)|Meduza]] & [[:en:Hozier|Hozier]] | |||
| Tell It To My Heart | |||
| English | |||
|- | |||
| | |||
| {{JPN}} | |||
| [[:en:AleXa|AleXa]] | |||
| Under The Armor | |||
| English | |||
|- | |||
| | |||
| {{CHE}} | |||
| [[:en:Jeff Satur|Jeff Satur]] | |||
| Ride or Die | |||
| English | |||
|- | |||
| | |||
| {{VNM}} | |||
| [[:en:Thorsteinn Einarsson|Thorsteinn Einarsson]] | |||
| Echo | |||
| English | |||
|- | |||
| | |||
| {{ITA}} | |||
| Virginio | |||
| Amarenas | |||
| Spanish | |||
|- | |||
| | |||
| {{BRA}} | |||
| Josh Alexander | |||
| Hurricane | |||
| English | |||
|- | |||
| | |||
| {{CYP}} | |||
| Kiki, F & [[:en:Bess (singer)|Bess]] | |||
| Jos Sul Ei Oo Mua | |||
| Finnish | |||
|} | |} | ||