Worldvision Q4-2024: Difference between revisions
Appearance
| Line 912: | Line 912: | ||
| Jos Sul Ei Oo Mua | | Jos Sul Ei Oo Mua | ||
| Finnish | | Finnish | ||
|- | |||
| | |||
| {{ALB}} | |||
| [[:en:Lea (musician)|Lea]] & [[:en:Dhurata Dora|Dhurata Dora]] | |||
| Chaos | |||
| German, Albanian | |||
|- | |||
| | |||
| {{ARM}} | |||
| Sona Yesayan | |||
| Chem Havatum | |||
| Armenian | |||
|- | |||
| | |||
| {{SMR}} | |||
| [[:en:Spiritbox|Spiritbox]] | |||
| Too Close | |||
| English | |||
|- | |||
| | |||
| {{CAN}} | |||
| [[:en:Henry Moodie|Henry Moodie]] | |||
| Drunk Text | |||
| English | |||
|- | |||
| | |||
| {{ESP}} | |||
| [[:ca:Sofía Martín|Sofia Martin]] | |||
| Vamos A Bailar | |||
| Spanish | |||
|- | |||
| | |||
| {{HUN}} | |||
| Rose May & Raul | |||
| Trojan War | |||
| English, Hungarian | |||
|- | |||
| | |||
| {{AUS}} | |||
| [[:en:Lady Gaga|Lady Gaga]] | |||
| Abracadabra | |||
| English | |||
|- | |||
| | |||
| {{DNK}} | |||
| [[:en:Minnie (singer)|Minnie]] | |||
| Blind Eyes Red | |||
| English | |||
|- | |||
| | |||
| {{BIH}} | |||
| [[:en:Teodora Džehverović|Teodora]] | |||
| Dijamanti | |||
| Serbian | |||
|- | |||
| | |||
| {{LBN}} | |||
| [[:en:Leigh-Anne Pinnock|Leigh-Anne]] feat. [[:en:Ayra Starr|Ayra Starr]] | |||
| My Love | |||
| English | |||
|} | |} | ||