ESC Knockout 2025: Difference between revisions
Appearance
| Line 346: | Line 346: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 549: | Line 508: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 676: | Line 594: | ||
| 1 | | 1 | ||
| 1 | | 1 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 799: | Line 676: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 919: | Line 755: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 1,159: | Line 954: | ||
| #28 | | #28 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 1,291: | Line 1,004: | ||
| 1 | | 1 | ||
| 2 | | 2 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 1,442: | Line 1,114: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | [[File:Che-icon.png|20px]] Switzerland | ||
| | | #36 | ||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 1,457: | Line 1,125: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| 1 | |||
| 1 | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 1,479: | Line 1,149: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 1,491: | Line 1,154: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| 28 | |||
| [[File:Ita-icon.png|20px]] Italy | |||
| #20 | |||
| | | | ||
| | | | ||
| 1 | |||
| | | | ||
| 1 | | 1 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | 3 | ||
| | | 6 | ||
| | | style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="27" | Out | ||
| | |||
|- | |- | ||
| 29 | | 29 | ||
| Line 1,536: | Line 1,182: | ||
| | | | ||
| 6 | | 6 | ||
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="28" | Out | |||
|- | |||
| 30 | |||
| [[File:Isl-icon.png|20px]] Iceland | |||
| #17 | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| 3 | |||
| (4) | |||
| (6) | |||
| (7) | |||
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="29" | Out | |||
|- | |||
| 31 | |||
| [[File:Hrv-icon.png|20px]] Croatia | |||
| #9 | |||
| 2 | |||
| 2 | |||
| 1 | |||
| | | | ||
| 3 | |||
| (2) | |||
| (2) | |||
| (9) | |||
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="30" | Out | |||
|- | |||
| 32 | |||
| [[File:Ltu-icon.png|20px]] Lithuania | |||
| #23 | |||
| 2 | |||
| | | | ||
| 3 | |||
| | | | ||
| 3 | |||
| (3) | |||
| (7) | |||
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="31" | Out | |||
|- | |||
| 33 | |||
| [[File:Geo-icon.png|20px]] Georgia | |||
| #14 | |||
| 3 | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
| | | | ||
| 3 | |||
| (8) | |||
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="32" | Out | |||
|- | |||
| 34 | |||
| [[File:Svn-icon.png|20px]] Slovenia | |||
| #32 | |||
| | | | ||
| 3 | |||
| 5 | |||
| (0) | |||
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="34" | Out | |||
|- | |||
| 35 | |||
| [[File:Ukr-icon.png|20px]] Ukraine | |||
| #35 | |||
| | | | ||
| | | 1 | ||
| | | 4 | ||
| | | (9)* | ||
| | | style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="33" | Out | ||
| | |- | ||
| | | 36 | ||
| | | [[File:Prt-icon.png|20px]] Portugal | ||
| | | #29 | ||
| | | 4 | ||
| | | 6 | ||
| | | style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="35" | Out | ||
| | |- | ||
| | | 37 | ||
| | | [[File:Srb-icon.png|20px]] Serbia | ||
| | | #30 | ||
| | | 5 | ||
| | | style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="36" | Out | ||
| | |||
|} | |} | ||
==Navigation== | ==Navigation== | ||
{{Navigation}} | {{Navigation}} | ||